SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading

BİLET İŞLEMLERİ

Bilet satış ofislerinden alınan biletleri iptal ve değişikliği otobüs hareket saatinden 24 saat öncesinde karayolu taşıma kanuna göre bilet iadesi tam olarak yapılır.Otobüs hareketinin 12 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda ise 6 ay geçerli açık bilet düzenlenmek zorundadır. Bilet iptal işlemleri online platformlar, bilet satış noktaları ve çağrı merkezimizden gerçekleştirilebilir. Bilet değişim işlemleri ise sadece bilet satış noktaları ve çağrı merkezimizden yapılmaktadır.Kanun gereği 6-12 yaş arası çocuk yolcularımıza bilet bedeli üzerinden %30 indirim düzenlenir. İndirimli bilet talep eden ebeveynin çocuk yolcuya ait kimliği bilet satış ofisimizdeki personelimize ibraz etmesi gerekmektedir. Çocuk yolcu bilet indirimi yalnız fiziki bilet satış noktalarından temin edilebilmektedir.

UZUN OTOBÜS YOLCULUKLARINA DAİR İPUÇLARI

Gülen Turizm kişiye özel 10 inç koltuk arkası TV ve içerikleri uzun yolculuk boyunca belki size uyku dışında hiçbir gereksinim duymayacaksınız. Buna rağmen bazı ipuçları vermek gerekirse:Yolculuğa çıkmadan önce rahat giysiler tercih edilmelidir. Seçeceğiniz giysiler rahat ve geniş olmalıdır,dar giysi giyiminden kaçınılmalıdır.

Yolculuğa çıkmadan veya tesislerde hafif yiyecekler seçmeniz rahat bir yolculuk sağlayacaktır sizlere,ayrıca bol sıvı tüketmek gerekmektedir.

Yolculuk uzun sürdüğü için yolculuk boyunca bol bol egzersiz hareketler yapmakta yarar vardır.Böylece boyun ve bacak ağrılarını en aza indirebilirsiniz.

Mobil Uygulamamızı Hala İndirmediniz mi?
Biletiniz artık cebinizde, sadece bir tık uzağınızda. Uygulamamızı indirmek için lütfen tıklayınız.
Mobile App